watermark logo

Up next


Pastor Artur Pawłowski - Wywiad Na Żywo 18.04.2021

20 Views
Dax Fler
0
Published on 14 Sep 2021 / In People & Blogs

⁣Artur Pawłowski, pastor kościoła Street Church w Calgary w Albercie, wyrzucił w sobotę wielkanocną z nabożeństwa paschalnego sześciu policjantów i inspektora sanitarnego, którzy pojawili się na mszy i wtargnęli do środka w stylu nazistowskiego GESTAPO. Bezpardonowo i odważnie pastor krzyczał na policję, by opuściła posesję kościoła, gdyż ich wtargniecie było kompletnie bezprawne.
„Natychmiast wyjdźcie i nie wracajcie” - krzyczał. „Nie obchodzi mnie, co macie do powiedzenia.⁣ Wynocha! Wynocha z tej posesji, naziści!
Urzędnicy, którzy weszli do kościoła podczas mszy, przybyli, aby upewnić się, że kościół postępuje zgodnie z wytycznymi dotyczącymi COVID-19. Zrobili to bez nakazu, więc pastor Artur zmusił ich do wyjścia.
W niedzielę, 18 kwietnia 2021 będę miał przywilej przeprowadzić wywiad z bohaterskim pastorem, który opowie nam o całym wydarzeniu i pracy, jaką wykonuje w swoim kościele, na rzecz wiernych niosąc Jezusa w swoim sercu.
==========================================================================
by pomóc pastorowi w walce z systemem, możecie wysłać e-przelew na adres art@streetchurch.ca.
Możecie skorzystać z PayPal na jego stronie internetowej https://www.streetchurch.ca lub możecie przesłać darowiznę na adres - Street Church 1740 25 a ST SW Calgary Alberta Canada T3C1J9

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next